Vidinio vaiko terapija

Išgydant savo vidinį vaiką, išgydai save, pagerini savijautą bei didini pasitikėjimą savimi.

Iekšējais bērns

text

[Kas ir iekšējais bērns?]

iekšējais bērns
iekšējais bērns

Terapija

Kiekvienam klientui individualiai paruošta terapija, kurios metu naudojami įvairūs psichologiniai ir ezoteriniai metodai/ technikos.

Terapijos metu asmuo pradirba sau aktualias temas, siekdamas pagerinti gyvenimo kokybę, emocinę ir fizinę savijautą.

Temos: nepasitikėjimas ir netikėjimas savimi, nesaugumo jausmas, įvairios baimės, pyktis, savies ir savo kūno nepriėmimas, tėvų (kitų žmonių) nepriėmimas/ neigimas, nesugebėjimas reikšti emocijas, skausmo, nuoskaudu paleidimas, nerimo jausmas ir kt.

pašapziņa
pašapziņa

Atsiliepimai

R.V.: Atsirado kažkokia vidninė ramybė.. ir, man atrodo, ji vis didėja. Vis labiau ir labiau pamilstu savo unikaluma. [..] Mano vidinis žvilgsnis vis dažniau ir dažniau krypsta i save, o ne į išorę...[..] Žodžiu, randasi vis didesnė ramybė viduje, savęs priėmimas, nekaltinimas savęs, davimas laiko įsiklausyti į save, ko AŠ noriu, kas MAN yra gerai❤

D.H.: Evija, Ačiū tau labai! Kaip aš džiaugiuosi kad tave radau, juk nebūna atsitiktinumų… Jaučiu tokį palengvėjimą, ir praregėjimą kad net sunku paaiškinti! Tikrai - and lengvumo sparnų!! Labai lauksiu likimo matricos aprašymo, ir gali mane užrašyti antrai sesijai. [..] Man vis dar lieka mįslė kaip tu net pries pradedant sesija manęs nepažįstant zudejai taškus ant i dėl visko kas aktualu mano gyvenime, net šiurpas eina 😳 Ačiū tau labai, dar kartelį, ir lauksiu kito susitikimo.[..] Ačiū dar kartelį!! Jaučiuosi gerai, miegu gerai, kažką sapnuoju bet net neatsimenu ka… jaučiuosi pailsėjusi… kažkaip atsipalaidavusi, tikrai kažkoks nežmoniškas palengvėjimas!!

G.Z.: Paskutinis mėnuo buvo pilnas pokyčių, naujų atradimų, baimių įveikimo, išėjimo iš komforto zonos. Mano gyvenimas keičiasi, kartu su juo keičiuosi ir aš. Išeinu iš aukos vaidmens, išmokstu prisiimti atsakomybę už savo gyvenimą. Ateina didesnis pasitikėjimas savimi, lengviau išsakyti ir apginti savo nuomonę. Jaučiuosi labiau išlaisvėjusi, esu labai dėkinga Tau ir kiekvienam sutiktam žmogui, nes kiekvienas mažiau ar daugiau prisidėjo prie mano pokyčio. Galiu tvirtai teigti, kad esu daug laimingesnė ir kuriu gyvenimą tokį kokio noriu! 🙏 Apkabinu. [..] Mano gyvenime atsirado daug nuostabių žmonių, kurie mane palaiko, supranta ir padeda sunkiomis akimirkomis. Nesijaučiu vieniša, jaučiuosi apsupta nuoširdžių žmonių.

pašapziņas celšana
pašapziņas celšana

Kaina

1val. seansas - 35-45 EUR (priklausomai nuo Tavo galimybes)

VIDINIS VAIKAS

Tavo vidinis vaikas nori gyventi – atrask savo paslėptą potencialą ir prisipildyk gyvybine energija.