Regresinė terapija

Meditacinė kelionė į šį ir praeitus gyvenimus specialisto palydoje.

Priartėk prie pasąmonės ir savo Sielos – priartėk prie savęs.

Dėl ko galima keliauti?

 • norint gauti atsakymus apie pačius save, gyvenimo prasmę, savo uždavinius ir kt.;

 • dirbti su savo trauminėmis patirtimis (problemomis, kurios trukdo kokybiškai gyventi);

 • rasti savo gyvenimo kelią ir kryptį;

 • išsiaiškinti savo talentus;

 • suprasti nepageidaujamų gyvenimo dalykų priežastis;

 • išsiaiškinti žmonių elgesio priežastis;

 • surasti problemų ir sunkumų šaltinį;

 • harmonizuoti asmeninius santykius;

 • išsigydyti traumines patirtis;

 • suprasti, kokie skirtumai yra vyro ir moters įsikūnijime;

 • sužinoti, ką mato siela savo mirties momentu;

 • sužinoti, kaip siela įsikūnija į žmogaus kūną;

 • sužinoti apie savo Sielų grupę;

 • susipažinti su savo angelais sargais;

 • patirti Sielų pasaulio meilę, ramybę ir harmoniją.

  Ir tai dar ne viskas!

dvēseļu ceļojums
dvēseļu ceļojums

Kaip vyksta regresija?

Kelionė į praeitus gyvenimus vyksta su mano palyda.

Kelionės metu naudojamos įvairių regresijos specialistų, hipnoterapeutų bei klasikinės psichologijos/ psichoterapijos siūlomos technikos, kurių pagalba sielai aktivizuojami seni prisiminimai, tuo tarpu ir šio gyvenimo (teigiami įvykiai, kad aktivizuoti žmogaus resursinę būseną, trauminiai įvykiai - kad juos atidirbti). Regresinės kelionės laiku klientas yra lengvoje meditacinėje būklėje. Kiti tai vadina pakitusios sąmonės būsena, kada įmanoma dirbti su pasąmonėje esančia informacija. Regresinės terapijos metu žmogui suteikiama galimybė judėti laiku atgal (regresuoti).

Savo klientų keliones į praeitus gyvenimus plačiai aprašė hipnoterapeutas M.Niutonas knygoje „Sielų kelionės“, „Sielų lemtis“, „Gyvenimas tarp gyvenimų“, Brian Weiss (ir jo dukra Ami Weiss) „Stebuklai vyksta“ ir kt.

regresijas terapija
regresijas terapija

Nauda

Seanso metu klientas gauna vertingos informacijos arba apie save, arba apskritai apie gyvenimą, gauna atsakymus į klausimus, nurodymus, supranta savo tikrąjį kelią ir kryptį. Dažnai širdį užvaldo ramybė, nes suprantamos įvykių priežastys, sužinomas jų pirminis šaltinis, dėl to žmogui yra lengviau išgydyti šią situaciją bei ją priimti. Žvelgiant į gyvenimą per sielos prizmę, lengviau suprasti kas vyksta aplink. Atidirbus šio gyvenimo trauminius prisiminimus, žmogus pradeda jausti lengvumą, laisvę bei pradeda matyti naujas galimybes savo gyvenime.

braiens veiss
braiens veiss

Atsiliepimai

L.B.-V.: Labas Mieloji Evija, [..] norėjau, kad praeitų šiektiek laiko nuo mūsų pabendravimo, jog galėčiau ramiai apgalvoti ir išjausti... labai džiaugiuosi susipažinusi ir pabendravusi su Tavimi❤️....Sielos kelionė i mano dabartinį gyvenimą įnešė nepamirštamus, gilius, tikrus ir stiprius jausmus🙏.... Šitie jausmai man buvo labai reikalingi ! Didžiausią Dovaną, kurią gavau Kelionės metu~ tai susitaikymą, paleidimą ir atleidimą savo amžiną atilsį tėveliams. Po viso to i mano Sielą atėjo ramybė ir palaima. Tai tikrai nuostabus jausmas! Kas liečia mano asmeninę prblemą, atsakymą taip pat gavau....[..] tikrai jaučiu palengvėjimą🌞... suprantu, jog reikia dar šiektiek laiko viskam susigulėti...minčių yra gal ir dar kitai Sielos kelionei su Tavimi Evija, tiesiog galutiniam išėjimui iš mano sunkumų.

N.N.: Evija, sirdingai Jum dekoju uz nuostabia kelione ir Jusu nuostabu balsa keliaujant per meditacijos kelia. Dziaugiasi sirdis kad, sutikau Jus. Sirdingai dekoju.

L.U.: [..] labai sustiprėjo nuojauta, intuicija. Pavyzdžiui, labai stipriai jaučiu, kur turiu būti tam tikru metu, kad sutikčiau man tuo metu reikalingus žmones, jaučiau kad turiu išeiti iš darbo iki rudens, na, ir paaiškėjo kad įmonė kurioje dirbu užsidaro nuo rugsėjo 1 dienos. Na, ir dar nemažai kitų panašių situacijų. [..] Džiaugiuosi išbandžiusi regresinę meditaciją, ji kaip koks atspirties taškas į kitokį mastymą, suteikė žinojimo, ramybės, ryžto ir noro domėtis pasamone ir jos galimybėmis plačiau. Būtent ramybės man labai trūko, o dabar tiesiog gyvenu labiau nujausdama kas kaip turi būti, dėl to jaučiuosi daug ramesnė. Tad tikrai esu Tau dėkinga už naują patirtį!

Dažniausiai užduodami klausimai

Ar kelionės per šį ir praeitus gyvenimus yra saugios?
Taip, saugios, nes žmogus būna meditacinėje būsenoje. Jis nebūna užhipnotizuojamas.

Ar keliavimas į praeitus gyvenimus reiškia bendravimą su dvasiomis arba išėjusiais artimaisiais?
Ne. Sielų pasaulyje yra galimybė sutikti išėjusius savo artimuosius, bet tada į juos žiūrime kaip sielas, o ne kaip į žmones. Paprastai tai būna sielos, kurios gyvenimo metu buvo labai artimos.

Ar visiems pavyksta iškeliauti/ matyti savo praeitą gyvenimą pirmojo karto metu?
Paprastai taip, bet būna retų atvejų, kai nepavyksta. Dažniausiai tai susiję su tuo, kad arba konkrečiu metu žmogus dar nėra pasiruošęs gauti šią informaciją, arba kol kas jam to nereikia žinoti.

Ar pasitaiko atvejų, kai žmonės mato skausmingas ankstesniųjų gyvenimų akimirkas? Ar galima į jas nežiūrėti ir jų neišgyventi?
Taip, žmonės mato skausmingas akimirkas, jeigu jas reikia matyti. Kiekvienam žmogui parodomas tas gyvenimas, kuris jam tuo momentu yra aktualus, naudingas ir gali padėti išspręsti kažkokį klausimą. Tačiau kiekvienas „keliautojas“ turi teisę pasakyti, kad jis nenori užtrukti skausmingose akimirkose, ir jis bus vedamas toliau arba bus pritaikytas kitas metodas, kuris į skausmingą akimirką leidžia pažiūrėti be emocijų.

Ar regresijos specialistas mato tai, ką aš matau?
Ne.

Kokio ilgio seansą pasirinkti?
2 val. – tiktai įžvalga į regresinę kelionę;
3 val. – detalus praeito gyvenimo nagrinėjimas ir atsakymų gavimas;
4 val. – rimtas darbas su savimi.

Ar pakanka 1 regresinės kelionės užsitęsusiai, rimtai problemai išspręsti?
Paprastai ne. Rekomenduojama regresinė terapija (bent jau 3 kartai).

Ar regresijos seanse aš matysiu filmą?
Iš klientų esu gavusi klausimą apie tai, ar žmogus matys savo praeitą gyvenimą/-us kaip filmą. Gali būti įvairiai – kiti iš tikrųjų gali pamatyti filmą, bet kiti negali, nes informacija gaunama per 3 suvokimo kanalus. Suvokimo kanalai yra: vizualinis (filmai, scenos, vaizdai ir pan.), sensorinis (kūno pojūčiai, emocijos), „aš žinau / suprantu“ lygmuo (negaliu pagrįsti kaip, bet žinau, kad vyksta tai ir tai) arba MATAU/ JAUČIU/ ŽINAU. Kelionės metu aktyvus gali būti vienas, du arba visi trys kanalai.

Ar iš regresinės kelionės įmanoma negrįžti?
Ne, tai visiškai neįmanoma.

Ką aš turiu žinoti prieš kelionę?
Jūs turite rasti laisvo laiko kelionei ir užtikrinti, kad tuo metu Jūsų niekas netrukdytų. Pageidaujama turėti pledą ir akių raištį, dažnai reikia ir servetėlių.

Prieš ir po seanso užtikrinamas gautos informacijos konfidencialumas.

regresijas terapija cena
regresijas terapija cena

Regresinės terapijos kainos

Vizitą sudaro trys etapai: Jūsų klausimų išaiškinimas, kelionė į praeitus gyvenimus, pasidalijimas patirtais įspūdžiais.

Siūlau:

2h trukmės kelionę - energijos apsikeitimui padėka 60-85 EUR*.

3h trukmės kelionę - energijos apsikeitimui padėka 90-110 EUR*.

4h trukmės kelionę - energijos apsikeitimui padėka 115-130 EUR*.

* pagal Tavo galimybes

* seansai vakarais ir savaitgaliais už padidintą kainą

Jei tikrai nori patirti tokią kelionę, bet dabar negali to sau leisti, susisiek su manimi - susitarsime!

Dėl kitų pasiūlymų/ kelionių paketų kreipkitės asmeniškai.

SIELŲ KELIONĖS

Regresinė meditacija Tau padės pasiekti pasąmonę ir nukeliauti į šiam laikui aktualius ir svarbius prisiminimus.