Psichologiniai transformaciniai žaidimai

Žaismingas, azartiškas ir lengvas būdas dirbti su pasąmonės sluoksniais skirtingomis temomis.

Kas yra transformaciniai žaidimai?

Tai žaidimo tipas, skirtas dirbti su asmeniniais dalyvio poreikiais, ieškant efektyviausių sprendimų/ atsakymų į tam tikrus klausimus. Rezultatas pasiekiamas gavus informaciją apie esamos dalyvio padėties priežastis, jo veiksmus, psichologinį požiūrį ir įsitikinimus žaidimo metu. Transformacijos žaidimai yra skirtingi, tačiau esmė išlieka ta pati – per lengvą, nuotykių kupiną, žaismingą būdą žmogus pasiekia savo pasąmonės klodus, kuriuose slypi vertingi resursai, padedantys transformuotis.

pašizziņa
pašizziņa

Žaidimas 1

Kaip išpildyti savo svajones?

Žaidimo metu suprasi: kodėl Tavo svajonės neišsipildo, kokius išteklius ir galimybes turi svajonėms įgyvendinti, kur dingsta Tavo laikas, kaip įgyvendinti savo svajonę (gausi individualų planą), kokius vaidmenys turi ir kaip juos išreiški gyvenime, pažinsi save iš kitų pusių.

Transformaciniai žaidimai yra puikus, azartiškas ir greitas įrankis darbui su savimi.

transformācijas spēles
transformācijas spēles

Žaidimas 2

Kaip padidinti savo pinigų srautą?

Žaidimas bus naudingas tiems, kurie nori: pamatyti ryšį tarp to, kaip pinigų srautą įtakoja požiūris į save, padidinti savigarbą, pakeisti mąstyseną, pamatyti, kaip emocijos ir jausmai veikia pinigų srautą, pamatyti, kaip pinigų srautą įtakoja tai, ką kalbame apie pinigus, ištirti, kodėl pinigai išeina ir dėl ko pinigai ateina, suprasti, ką man reiškia pinigai ir ką jie man suteikia.

Žaidimo autorė sako, kad šis žaidimas jau įsitvirtino visame pasaulyje ir rodo galingus rezultatus.

❗❗❗Žaidimas nėra tik apie pinigus, bet ir apie tai, kaip į savo gyvenimą įleisti gausą, naujas galimybes ir pagerinti savo gyvenimą. Žaidėjai išgyvena tokius galingus transformacinius procesus, kad, dalyviams keičiant savo finansinius įsitikinimus, net iš karto žaidime jie gauna pinigus. Ir kodėl tai vyksta? Nes nauji vidiniai įsitikinimai sukuria išorinius pokyčius.

psiholoģiskās transformācijas spēles
psiholoģiskās transformācijas spēles

Atsiliepimai

E.V.: [..] pokyčiai vyksta manyje, jie ten vystosi, labai lėtai, tačiau įsitikinimas, kad tas kelias, kuriuo pradėjau eiti, yra teisingas, manyje tikrai išaugo...

S.P.: Taip, praėjo šiek tiek laiko nuo mūsų susitikimo. Man sekasi gerai, nes stengiuosi vadovautis Visatos dėsniais ir gyventi klausydama savo jausmų bei pasitikėdama intuicija. Jaučiu, kaip veikia pinigų energija (teigiama prasme). Darau kaip patarei per žaidimą - duoti ir neskaičiuoti, tuo pačiu nestresuoti dėl pinigų, užtenka ir pinigai lieka pas mane, nors anksčiau negalėjau sulaukti atlyginimo...

E.D.: Rašau norėdama padėkoti už vakarykštę transformacijos žaidimo patirtį 💖💖💖Ir aš esu dėkinga sau už tai, kad įsiklausiau į mano norą dalyvauti nežinomybėje 💚Transformacinis žaidimas man buvo kažkas naujo, nežinomo... Iš pradžių truputį sutrikau, bet visas žaidimas virto laisvu, nuoširdžiu, edukaciškai jaudinančiu renginiu. Patenkinimas, kad aš pati galėjau suprasti atsakymus, dėsningumus, o tai nebuvo lengva... Evijos kryptis į pokalbis per gilesnius klausimus, nepasakant į priekį, labai padėjo. Tai sukūrė tikėjimą savimi, savo sugebėjimais! Labiausiai stebina tai, kad žaidimas vyko būtent ta kryptimi, kuri sieja mano tikslą! 😊 Tai taikau ne tik sau, bet ir kiekvienam žaidimo dalyviui. Šiuo metu matau savyje tamsiąsias puses, kurias reikia transformuoti. Šį rytą, gerai išsimiegojusi, pabudau kupina energijos! Yra pilnatvės jausmas. Laikas imtis veiksmų ir būti ištikimai sau! Tai buvo puikus nuotykis! O žodžiai „tai žaidimas“ palengvina procesą. Rekomenduoju visiems, kurie nori rasti kryptį ir teigiamų pokyčių savo gyvenime!

transformāciju spēle
transformāciju spēle

Kainos

  • Individualiai (2val.) - 70-100 EUR*

  • Grupėje (nuo 3val.) - nuo 39-50 EUR*

* pagal Tavo galimybes

Žaisti galima akivaizdžiai arba online.

SAVĘS PAŽINIMAS

Per transformacinius žaidimus savęs pažinimas yra lengvas ir malonus.