Arčiau savęs ir savo Sielos

Sąmoningumo praktikos Tavo ramybei, gerovei ir laimei.

Sielos kelias

Mano įsitikinimas – sutvarkyti santykiai su savimi suteikia laisvę ir lengvumą santykiuose su išoriniu pasauliu.

Todėl kviečiu susitikti su savimi, savo Siela, savo tikrąja esme. Ateik, jei nori rasti prarastą save ar dalelę savęs, jei nori patirti akimirką „čia ir dabar“, jei nori pradėti savo sąmoningumo kelią, bet gal jį tęsti... Keliai į Sielos ramybę gali būti labai skirtingi, todėl ir siūlau skirtingus metodus bei sąmoningumo praktikas – gali pasirinkti bet kurią iš jų.

Aš būsiu šalia Tavęs.

psihoterapeits
psihoterapeits

Sąmoningumo praktikos ir psichologinės sesijos

Sąmoningumo praktikos ir psichologinės sesijos padės rasti prarastą „aš“, pajusti ir mėgautis akimirka, būti čia ir dabar, taip pat išspręsti Tau sunkų ir jautrų klausimą. Turėsi galimybę pagydyti savo sielą, išspręsti įvairias gyvenimiškas problemas ir laimingiau judėti į ateitį.

regresijas terapija cenaregresijas terapija cena
pašizziņapašizziņa
pašapziņas celšanapašapziņas celšana
dziedošās bļodasdziedošās bļodas
likteņa matricalikteņa matrica
meditācijameditācija
orākulsorākuls
reiki terapijareiki terapija
garīgā veselībagarīgā veselība

Atsiliepimai

M.A.: Evija, labai ačiū! Tikrai nesitikėjau, kad sulauksiu tokių gražių, sodrių emocijų, jausmų ir kad atsikratysiu blogųjų. Ačiū, kad man jas atidarėte ir susitikote! Taip pat ačiū, kad darote tai, ką darote – padėdate suprasti, rasti ir paleisti. Tikrai papasakosiu ir rekomenduosiu savo draugams 💫

K.L.U.: Karts nuo karto perskaitau matricą, nes informacijos tikrai daug, ir ji naudinga.

L.A.: Dabar esu tokioje ramybėje, tėkmėje, lengvumoje 💛 Labai džiaugiuosi išgijimu, kurį gavau iš Aukščiau - tai buvo neįprasta patirtis ir jausmai. 😍❤ Buvo tikrai galinga, atrodė, kad neatlaikysiu tokio energijos kiekio 🙏 Džiaugiuosi.

psihologs
psihologs

Konsultantė

Esu Evija.

Esu regresinių kelionių specialistė, reiki meistrė-mokytoja, pervertinamosios psichologijos konsultantė, transformacinių žaidimų vadovė.

Išmokau veiksmingų metodų, kurie padės išspręsti įvairius gyvenimo klausimus ir lengviau bei laimingiau judėti į ateitį.

Drąsiai rašyk, skambink ir aptarsime Tau geriausią variantą!

ČIA IR DABAR

Sąmoningumas yra kelio į save, sielos ramybę ir laimę pradžia.