Metaforinės asociatyvinės ir Orakulo kortos

Puiki pagalbinė priemonė įvairioms terapijoms. Kortos padeda žmogui saugiau, lengviau ir ne taip skausmingai pasiekti nerimą keliančios problemos esmę, švelniai ir nepastebimai pašalindamos dirbtinai sukurtus žmogaus proto gynybinius mechanizmus.

Metaforinės kortos

Metaforinės asociatyvinės kortelės siūlomos kaip paslauga – seansas, kurio metu klientas per kortas ir per mano užduodamus klausimus randa atsakymus į jam aktualius klausimus.

Asociatyvinės kortos neturi konkrečios reikšmės (skirtingai nei Taro ar Orakulo kortos). Tai, kas pavaizduota MAK kortelėse, sukuria žmonėms asociacijų srautą, kuris yra nagrinėjamas plačiau ir giliau su atitinkamais klausimais.

Šis įrankis leidžia žmogui dirbti savo tempu. Dėl to terapinis procesas yra greitesnis ir efektyvesnis.

metaforiskās kārtis
metaforiskās kārtis

Orakulo patarimų kortelės

Orakulo patarimų kortelės yra mano išpuoselėtas projektas, kuris jau pasitvirtino kaip vertingas ir naudingas kasdienis pagalbininkas.

Orakulo patarimų kortelės gali būti naudojamos sumaišties akimirkomis, kai žmogus yra atitolęs nuo savęs, įsipainiojęs į minčių ir emocijų raizginį, neranda ramybės iškilusiame klausime ir nori greito patarimo, gal motyvacijos ar paskatinimo. Orakulo veikimo principas yra nepaaiškinamai stebuklingas – gaunamas būtent toks patarimas, kuris žmogui šiuo metu labiausiai reikalingas! Paklausk ir Tu!

Kaip tai padaryti? Užduok klausimą (vidiniu balsu arba garsiai) arba tiesiog paprašyk patarimo, sumaišyk kortas ir nežiūrėdamas ištrauk 1 kortelę.

Kol kas tiktai latviškai.

orākula kārtis
orākula kārtis

Atsiliepimai

K.Z.-S.: Ačiū, Evija! Gavau Tavo gražiąsias korteles. Jos gyvenime mane įkvepia dar daugiau. Ir šriftas, ir piešinys kitoje pusėje toks, kad norisi juos laikyti rankose! Iškart ištraukiau sau patarimą, toks tikslus ;) Per šventes ir svečiai gavo patarimų, visi apsidžiaugė, nes taip tiksliai. Ačiū!

D.K.: Ačiū, pilnai atitinka dabartiniam laikui!

L.B.: Išbandžiau Orakulo patarimų korteles ir jos buvo tokios tikslios, būtent tokio patarimo, kurio man reikėjo. Negalvodama iškart nusipirkau korteles. Norėjau pasakyti didelį ačiū, kad sukūrėte tokias patarimo korteles. Žinau, kad jos bus mano geriausias sąjungininkas sunkiame reikale ar tiesiog kasdieniame gyvenime!

asociatīvās kārtis
asociatīvās kārtis

Kainos

  • Orakulo patarimų kortelės - 18 EUR + siuntimo kaina (1 kompl.)

  • Metaforinių kortų seansas - 35-45 EUR* (1val.)

* pagal Tavo galimybes

KORTOS

Pažink save kortelių pagalba.