Metaforinės asociatyvinės ir Orakulo kortos

Puiki pagalbinė priemonė įvairioms terapijoms. Kortos padeda žmogui saugiau, lengviau ir ne taip skausmingai pasiekti nerimą keliančios problemos esmę, švelniai ir nepastebimai pašalindamos dirbtinai sukurtus žmogaus proto gynybinius mechanizmus.

Metaforinės kortos

Metaforinės asociatyvinės kortelės siūlomos kaip paslauga – seansas, kurio metu klientas per kortas ir per mano užduodamus klausimus randa atsakymus į jam aktualius klausimus.

Asociatyvinės kortos neturi konkrečios reikšmės (skirtingai nei Taro ar Orakulo kortos). Tai, kas pavaizduota MAK kortelėse, sukuria žmonėms asociacijų srautą, kuris yra nagrinėjamas plačiau ir giliau su atitinkamais klausimais.

Šis įrankis leidžia žmogui dirbti savo tempu. Dėl to terapinis procesas yra greitesnis ir efektyvesnis.

metaforiskās kārtis
metaforiskās kārtis

Orakulo patarimų kortelės

Orakulo patarimų kortelės yra mano išpuoselėtas projektas, kuris jau pasitvirtino kaip vertingas ir naudingas kasdienis pagalbininkas.

Orakulo patarimų kortelės gali būti naudojamos sumaišties akimirkomis, kai žmogus yra atitolęs nuo savęs, įsipainiojęs į minčių ir emocijų raizginį, neranda ramybės iškilusiame klausime ir nori greito patarimo, gal motyvacijos ar paskatinimo. Orakulo veikimo principas yra nepaaiškinamai stebuklingas – gaunamas būtent toks patarimas, kuris žmogui šiuo metu labiausiai reikalingas! Paklausk ir Tu!

Kaip tai padaryti? Užduok klausimą (vidiniu balsu arba garsiai) arba tiesiog paprašyk patarimo, sumaišyk kortas ir nežiūrėdamas ištrauk 1 kortelę.

Kol kas tiktai latviškai.

orākula kārtis
orākula kārtis

Atsiliepimai

K.Z.-S.: Paldies, Evij!
Saņēmu Tavas skaistās kārtis, dzīvē vēl vairāk iedvesmo. Gan šrifts, gan otrās puses zīmējums ir tāds, ka gribas turēt rokās! Uzreiz pie pakomāta automašīnā izvilku sev padomu, tik precīzs ;) Brīvdienās viesiem arī ļāvu saņemt padomus, visi sajūsmā, esot tik trāpīgi. Paldies!
Šovakar paņemšu kārtis līdzi uz radošo pasākumu.

D.K.: Paldies, atbilst pilnībā!

L.B.: Izmēģināju Orākula padomu kārtis turpat uz vietas un tik precīzs, tieši vajadzīgais padoms man tika. Nedomājot, uzreiz iegādājos kārtis. Gribēju pateikt lielu paldies par tādu padomu kāršu izveidi. Zinu, ka tās būs mans labākais sabiedrotais kādā grūtā jautājumā vai vienkārši ikdienā!

asociatīvās kārtis
asociatīvās kārtis

Kainos

  • Orakulo patarimų kortelės - 18 EUR + siuntimo kaina (1 kompl.)

  • Metaforinių kortų seansas - 35-45 EUR* (1val.)

* pagal Tavo galimybes

KORTOS

Pažink save kortelių pagalba.