Garsų terapija ir vibroakustinis masažas

Unikalūs garsai, kurie turi gydomąjį poveikį žmogaus sielai ir fiziniam kūnui.

Tibetas bļodas

Tibetas dziedošās bļodas ir brīnumains instruments. Īstā cilvēka rokās tās...

dziedošās bļodas
dziedošās bļodas

Garsų terapija

Su Tibeto (Himalajų) dainuojančiais dubenimis bei kitais instrumentais.

Himalajų dainuojančių dubenų terapija yra efektyviausia mažinant įtampą, nemigą, mažina nugaros ir sąnarių skausmus. Tai gilus kūno atsipalaidavimas ir harmonizacija, energetinių blokų šalinimas, kuriuo metu paleidžiamas savigydos mechanizmas.

Dažnai klientas terapijos metu patenka į būseną, kurioje užlieja gili ramybė, nebelieka jokių rūpesčių, taip pat patiria vizijas, dvasinį atsivėrimą, pakylėjimą.

skaņu terapija
skaņu terapija

Atsiliepimai

I.Š.: Patirtis su dubenėlių virpesiais iki kaulų ištraukiant viską, kas nereikalinga, buvo nuostabi! 😍 Ačiū! Kiekvieną kartą yra kažkas visiškai kitokio! Rekomenduoju!👍

L.K.: Dėkoju už ypatingą, atpalaiduojančią ir harmoningą patirtį, kuria buvo galima mėgautis fantastiško Himalajų dubenėlių skambesio, žavios varpelių fantazijos ir, žinoma, Tavo – harmoningos bei eterinės asmenybės dėka. Pajutau gilų atsipalaidavimą, kūno ir sielos vienybę, todėl buvo galima padidinti laimės ir pasitenkinimo savimi jausmą. [..] Tikrai žinau, kad dar kartą norėsiu mėgautis šiuo nuotykiu!

L.L.: Pojūčiai po masažo buvo fantastiški. Gerovė ir ramybė. [..] Rekomenduoju pabandyti Ačiū, Evija! 👍👌 Nuo pat pirmųjų dubenėlio garsų kūną persmelkė malonūs jausmai - atėjo visiška ramybė ir harmonija...

skaņas terapija
skaņas terapija

Kaina

1val. seansas - 40-50 EUR*

* pagal Tavo galimybes

** seansai vakarais ir savaitgaliais už padidintą kainą

GARSAI, KURIE GYDO

Garsų terapija su Tibeto dainuojančiais dubenimis nuves Tave į magišką ir gydančią kelionę.