Apie mane

Esu sielų atminčių tyrinėtoja ir meditacinių kelionių palydovė. Siūlau ir vedu individualius ir grupinius regresinius seansus (taip pat online) Lietuvoje ir Latvijoje. Regresinės kelionės pagrinde yra mano įgytos žinios kaip pas Latvijos regresijos specialistus (tuo tarpu Reinkarnacionikos institute) ir užsienio regresijos specialistus bei hipnoterapeutus (Mark Beale, Karen E Wells), taip ir Miltono Eriksono sąmonės aktivizacijos technika. Kiekvienas keliautojas yra unikalus, todėl džiaugiuosi, kad mano darbo „įrankių“ rinkinyje yra įvairių specialistų metodai. Mano tikslas – padėti žmonėms aktivizuoti sielos prisiminimus ir gauti atsakymus į jus dominančius klausimus.


Mano patirtis

Po kelionių į praeitus gyvenimus mačiau pokyčius, kurie įvyksta žmonėse, mačiau, kaip žmonės gauna atsakymus į klausimus, kurie ilgai neduodavo ramybės, mačiau, kad žmonės pradeda suprasti nesuprantamus dalykus, supranta savo sielos uždavinį, karminius klausimus, supranta, kodėl jo gyvenime vyksta konkretūs dalykai. 

Regresinius seansus klientams aktyviai teikiu nuo 2018 m.

  • Beveik 2 metų patirtis regresinių kelionių srityje (tuo tarpu darbas su klientais – 1,5 m.);
  • Daugiau kaip 250 individualių regresinių kelionių ir kitų seansų;
  • Daugiau kaip 20 grupinių meditacinių kelionių ir meditacijų;
  • Dalyvavau festivalyje „Laika rata pietura Evertos” (2019; 2020);
  • Organizuoti 1-2 dienų regresinių kelionių ir garsų seansai (Daugavpils, Jēkabpils, Aglona, Atašiene);
  • Mano raštai: https://www.delfi.lv/orakuls/biblioteka/51566691_celojumos-uz-ieprieksejam-dzivem; http://epadomi.lv/ezoterika/17102019-ka_aktivizet_savus_personigos_resursus_ar;
  • Interviu: žurnalas „Ji” (2019), žurnalas „Būrėja” (2020, kovas), žurnalas „Citādā pasaule” (2020, balandis), „Mistērija” (2020, rugpjūtis).

Kliento patirtis

Plačiau skaityti: Interviu - Zmones.lt

 .