Psichologiniai transformaciniai žaidimai.

1 žaidimas: KAIP IŠPILDYTI SAVO SVAJONES?

Žaidimo metu suprasi: kodėl Tavo svajonės neišsipildo, kokius išteklius ir galimybes turi svajonėms įgyvendinti, kur dingsta Tavo laikas, kaip įgyvendinti savo svajonę (gausi individualų planą), kokius vaidmenys turi ir kaip juos išreiški gyvenime, pažinsi save iš kitų pusių.

Transformacijos žaidimai yra puikus, azartiškas ir greitas įrankis darbui su savimi.

Žaidimas individualiai (2val., 70-100 EUR) ir grupėje (nuo 3val., nuo 39 EUR, priklausomai nuo dalyvių kiekio) nuotoliniu būdu ir akivaizdžiai.


2 žaidimas: KAIP PADIDINTI SAVO PINIGŲ SRAUTĄ?

Žaidimas bus naudingas tiems, kurie nori: pamatyti ryšį tarp to, kaip pinigų srautą įtakoja požiūris į save, padidinti savigarbą, pakeisti mąstyseną, pamatyti, kaip emocijos ir jausmai veikia pinigų srautą, pamatyti, kaip pinigų srautą įtakoja tai, ką kalbame apie pinigus, ištirti, kodėl pinigai išeina ir dėl ko pinigai ateina, suprasti, ką man reiškia pinigai ir ką jie man suteikia.

Žaidimo autorė sako, kad šis žaidimas jau įsitvirtino visame pasaulyje ir rodo galingus rezultatus.

❗❗❗Žaidimas nėra tik apie pinigus, bet ir apie tai, kaip į savo gyvenimą įleisti gausą, naujas galimybes ir pagerinti savo gyvenimą. Žaidėjai išgyvena tokius galingus transformacinius procesus, kad, dalyviams keičiant savo finansinius įsitikinimus, net iš karto žaidime jie gauna pinigus. Ir kodėl tai vyksta? Nes nauji vidiniai įsitikinimai sukuria išorinius pokyčius.

Žaidimas individualiai (2val., 70-100 EUR) ir grupėje (nuo 3val., nuo 39 EUR, priklausomai nuo dalyvių kiekio) nuotoliniu būdu ir akivaizdžiai.


Kas yra transformaciniai žaidimai?

Tai žaidimo tipas, skirtas dirbti su asmeniniais dalyvio poreikiais, ieškant efektyviausių sprendimų/ atsakymų į tam tikrus klausimus. Rezultatas pasiekiamas gavus informaciją apie esamos dalyvio padėties priežastis, jo veiksmus, psichologinį požiūrį ir įsitikinimus žaidimo metu. Transformacijos žaidimai yra skirtingi, tačiau esmė išlieka ta pati – per lengvą, nuotykių kupiną, žaismingą būdą žmogus pasiekia savo pasąmonės klodus, kuriuose slypi vertingi resursai, padedantys transformuotis.