Klientų atsiliepimai

J.K.: Terapija buvo įdomi, nes dar niekada nieko panašaus nebuvau dariusi, ačiū Jums už skirtą laiką man. Man visada įdomu išbandyti kažką naujo [..] po terapijos gal kokią savaitę buvo labai aiškūs ir įdomūs sapnai. [..] Gana dažnai pagalvoju ir apie Jus, vis prisimenu ką mačiau terapijos metu, buvo tikrai malonu su Jumis pabendrauti, jaučiausi laisvai, lyg būtumėm senokai pažįstamos.

E.S.: Na, po sielos kelionės, nebėra baisu pradėti planuoti vaikelio, tas gal labiausiai man įstrigo [..] ;)

I.V.: Atsirado noras dar keliauti į sielos keliones, šiaip daugiau ramybės, atėjo suvokimas, kad gyvenimas tarsi akimirka prabega ir del to daug smulkių dalykų, kurie anksčiau jaudino, tapo nereikšmingi [..] naujai atsiradęs dėkingumo jausmas mamai, tėvui, kitoks pasaulio suvokimas, norisi visiems išpasakoti, ar jus žinote, kas jus esate žmonės :) ir ko atejote į žemę :) galinga terapija, atveria akis. Ačiū, Evija, kad atverei man duris į save, norisi dar kada pasiskambinti!

V.D.: Nors Evija mane lydėjo į Sielos kelionę prieš gerus 3 mėnesius, daugelis įspūdžių liko dar labai gyvi atmintyje ir kartais vis iškyla kasdienybėje. Manau, tai vertinga patirtis kiekvienam, net ir skeptiškiausiam žmogui, niekada nesusimąstančiam apie anapusinius dalykus. [..] Evija skatino mane grįžti į vaikystės prisiminimus. [..] Vėliau keliavome į dar senesnius laikus – bandžiau pajusti savo kūną motinos įsčiose, o tada dar toliau – kažkur anapus visų dabartinio gyvenimo apraiškų. Kažkur į tolimas nežinomas erdves, taip pat į konkrečias vietas šiame pasaulyje. Evija ragino įsižiūrėti, užuosti, palytėti, paragauti ir kartais atsakyti į jos užduodamus klausimus, pavyzdžiui, kur aš, ką matau, ką veikiu. [..] Kitą dieną su Evija susisiekiau vėl, ramybės nedavė tam tikri mano išvysti dalykai, vietų pavadinimai, įdomūs kasdienybės sutapimai, primenantys Sielų kelionės patirtis. Pasikalbėjome. Iki šiol apie kai kuriuos iš jų pagalvoju, randu sau reikalingus atsakymus. Žinau, kad galima gilintis toliau, kartoti keliones su konkrečiais kamuojančiais klausimais, todėl neatmetu galimybės vėl kada tokiu būdu pakeliauti. O kol kas galiu pasakyti, kad ši patirtis buvo vertinga, nes praplėtė mano mąstymo ribas. Sielų kelionę išbandyti siūlyčiau kiekvienam.

T.S.: Jus tikrai labai gražiai mokate bendrauti ir dirbti su žmonemis.

V.M.: Su malonumu prisimenu mūsų sesiją. Dažnai kyla visokių minčių ir netikėtų įžvalgų. Vis dar einu į ezoterines parduotuves ir perku akmenėlius, bet nerandu jokio siūlo galo, nuo ko man pradėti savo kelionę tobulėjimo link. Skaitau M.Newton knygą "Sielų kelionės", taip pat ir kitas panašias knygas paėmiau bibliotekoje.

J.R.: Laikausi labai gerai, ačiū už puikią sesiją! 🙏

M.L.: Sunku įvardinti, kaip po visko jaučiuosi. Patirtis nebuvo lengva, tačiau labai įdomi. Ilgai jaučiau nuovargį, per daug neanalizavau, gal kiek sudėtinga priimti tai, ką pamačiau. Bet kokiu atveju esu dėkinga už neeilinį patyrimą.

J.L.: Чувствую себя хорошо!!! После вашего сеанса чувствовался какой-то подъем, полное спокойствие, гармония, уверенность.... Сейчас как-то ничего такого не чувствую.... Но что-то поменялось немного в поведении. . уже не хочется того адреналина, который мне показали .. Благодарю! 

V.B.: [..] Dėkoju. Už viską. Jaučiuosi gerai. Pakilėtas. Pilnas pozityvo. Bet vis tiek gera. Būsena. Nuostebiai įvykęs procesas. [..]

J.R.: [..] Evija, šįkart (po 2 seanso) savijauta buvo puiki, labai rūpi vėl nerti į regresą ir išsiaiškinti kuo daugiau svarbių dalykų! [..] Rytoj dirbsite su mano drauge x, įkalbėjau ją ir kalbinu kitus žmones, nes esate puiki vedlė (pagyromis aš niekada nesišvaistau). [..] Esate šiltas, malonus, šviesus žmogus, nuo Jūsų sklinda švelni, moteriška energija. Linkiu sėkmės darbuose ir gyvenime ir, manau, bendrausime, susisieksime! Ačiū dar sykį 🙏ir iki malonaus 🌷😘

I.G.: Labas, Evija, [..] šiuo metu išvažiavusi ir bevaiksčiodama po Briuselį radau atsakymą. Paskutiniame regrese aš mačiau kažkokį riterį ir jo žiedą. Faktiškai pamačiau to riterio atvaizdą. Tamplierius. O jie dėvėjo savo ordino žiedus. Ir konkrečiai, dabartiniame gyvenime jau buvau sutikusi konkretų žmogų (ne lietuvį) dėvintį tokį žiedą. Mūsų bendravimas nebuvo intymiai romantiniai santykiai. Tiesiog bendravimas su šiluma, sakykim, su gilia simpatija. Ir aš netgi draugei X esu apie šią draugystę esu pasakojusi kai apie regresą net nežinojom-kad yra jausmas, tarsi aš šį žmogų pažinočiau daugybę amžių, jaučiu kažkokią nostalgiją. Ir pati draugystė buvo gana specifinė. Po kurio laiko jis dingo. O vėliau vėl atsirado. Dabar vėl yra dingęs. Bet aš visą laiką žinau, kad ateis laikas jis ir vėl atsiras. O kas liečia tą mano regrese matytą žiedą, jis nešioja tamplierių ordino žiedą. Jam juvelyras pagal užsakymą padarė. Nes labai žavisi šia viduramžiais buvusia organizacija. Tai dabar aišku kodėl. Ir aišku kodėl mane ir gi taip domina senųjų laikų istorija. Bet kaip pamačiau šią statulą, tarsi smegenyse kažkas blykstelėjo. Nors aš ją jau anksčiau esu mačiusi ir fotografavusi. Bet šį kartą visai kitaip. Ir daug kas susidėliojo kas liečia dabartinį mano gyvenimą, ypač asmeniniai santykiai. Supratau, kad trukdo šimtmečius besitęsiantis ilgesys. Nes ten tie jausmai faktiškai turėjo būti pasmerkti. Tamplierių ordino nariai negalėjo turėti šeimų. Ir pagal viską, tas vyras išvykdavo į žygius, o tuometinė aš likdavau laukti. Ir santykiai turėjo būti neoficialūs. Tipiška situacija. Vyras išjodavo ant žirgo, o moteris, pamojavusi, likdavo laukti :) ir įstrigau tame laukime.

I.J.: (po darbo su 2 traumatinėmis situacijomis) Labai ačiū! Dabar suprantu, kodėl man nepatinka prekybos centrai ir apsipirkimas! Dažnai būdavo taip, kad, jei negalėjau greitai išeiti iš parduotuvės (eilės), buvo karšta ir kilo pyktis, karščiavau! Ačiū, dabar taip ramu! Labai ačiū! Parduotuvėje nėra panikos priepuolio ir karščio... Šeštadienį, kai man pasidarė karšta ir aš patyriau stresą, prisiminiau, apie ką mes kalbėjome, ir net nepastebėjau, kad pasidarė gera ir lengva. Didžiulis ačiū!

M.C.: [..] nes kažkas pasikeitė, bet negaliu to priskirti tik kelionei su jumis, ir gimtadienis artėja ir skiepijaus, ir orgonita nešioju, ir nesuprantu kas čia veikia, labiau jaučiuosi žmogumi, jeigu galima taip išsireikšti, labiau sustoju esamame momente, ir "laiminga"  dažna mano nuotaika, toks etapas, kad negaliu suprasti, kas čia vyksta su manim :)) 

D.Ž.: Žinote, jaučiuosi kaip gavusi naują gyvenimą. Žinokit kambary, kur mes dirbome, perdegė visos 3 lemputės, tiesiog sprogo. Pirmą kartą dingo, bet koks ryšys, tada mums kalbant dingo trumpam elektra, o po pietų visam kambary:) Ot energijos prisikaupė:) [..] O jusu metodika tiesiog stebuklinga!! Labai, labai ačiūūū!! [..] Nerealiai! [..] Ateina daug minciu, suvaldau emocijas, tarsi naujas akis turiu. :) Supratau, kad man reikia grizti prie tikejimo. Noriu atrasti Dieva, o atradusi Ji, atrasiu save. Nes, ryskiausiai atsimenu matyma, melsvos ir oranzines sutanos, be veidu. Is zydros, supratau kad ten Marija, o kas su oranzine, supratau tik pamaciusi prakartele, tai Juozapas!! Drauge atvede i nauja baznycia, iskart supratau, kad tai mano. Pradesiu ten savanoriauti, eiti i grupes, kursus. Zinau, kad rasiu ir visus atsakymus ir savo kelia.

Laukite tęsinio!


 .