Klientų atsiliepimai

L.S.: Ačiū už švelnų ir ramų vedimą kelionėje. Tą popietę, iškart po regresinės kelionės, turėjau labai įdomų laiką - jaučiau lyg informacinė erdvė man buvo atsidariusi ir iš jos galėjau imti atsakymus ir girdėti savo sielą. Tas jausmas, tik silpnesnis, dar lydėjo ir sekančią dieną. Gaila, kad aš šiek tiek išsibarsčiau tądien besidalindama įspūdžiais su draugėmis :) Vertėjo pabūti tyloje, tik pačiai su savimi ir įsiklausyti į erdvę. Tą popietę jaučiau ypatingą pasitikėjimą savimi ir meilę sau. Mėnesio bėgyje, po regresinės kelionės, pradėjau kasryt šokti. Tas man suteikia daug džiaugsmo. Labai netikėtai gimė naujas projektas. Tiesiog idėja nusileido per mane. Dar labiau pajaučiau savo potraukius ir gebėjimus. Dabar, praėjus jau 1.5 mėn daug kas užsimiršo, kas buvo pačioje kelionėje ir su malonumu pakeliaučiau dar :)

J.P.: Visada domėjausi praeitais gyvenimais, tačiau abejojau, ar esu pasirengusi regresinei kelionei. Kažkodėl atrodė, kad tai buvo smurtinis metodas ir regresijos metu būsiu priversta prisiminti tai, ko nereikėtų prisiminti. Aš labai džiaugiuosi, kad vis tiek atvykau pas Eviją. Įsitikinau, kad tai nebuvo smurtinis metodas, net sakyčiau, kad tai buvo gydomoji patirtis. Raminantis Evijos balsas padeda greitai pasiekti meditacinę būseną ir pasinerti į save. Kelionės metu radau priežastį, kodėl šiame gyvenime taip bijau važiuoti greitkeliu ir kodėl viskas, kas susiję su Italija, taip vilioja. Gavau atsakymus į keletą klausimų, į kuriuos ilgai ieškojau atsakymų. Po kelionės turiu daugiau vidinės ramybės, tikėjimo savimi ir geriau girdžiu tikruosius savo norus. Įdomu tai, kad, laikui bėgant, protas bando mesti iššūkį viskam, kas patirta, tačiau emocijos ir jausmai rodo, kad visa tai nėra sugalvota. Regresinė kelionė yra viena geriausių savęs pažinimo praktikų, kuria esu išbandžiusi. Ačiū už kelionę 🙏

Z.N.: Visų pirma, labai ačiū už tas mano daleles, kurios tavo dėka grįžo namo pas mane. Jaučiuosi sveikesnė, stabilesnė ir pasitikinti savimi. Tai tikrai stebuklinga. Taip pat jaučiu visus savo artimuosius – žinomus ir taip pat nežinomus ir nepažįstamus. Aš labai galvoju apie juos, ypač šiuo vėlių metu. Gal kelionės metu atrodė, kad negaunu atsakymų į klausimus, bet taip nebuvo. Vis dėlto gavau atsakymus, tik tą akimirką to nelabai supratau. Labai padėjo ir atsiųsta likimo matrica.

I.R.: Miela Evija, ačiū Tau, jog kelionėje mane vedei :-) Niekad tokios patirties neturėjau ir po jos mąsčiau, ar tai gali būti tikra, ar čia tik mano fantazijos ir jausmai panirus į atsipalaidavimo būseną. Tačiau paanalizavus savo matricą, kurioje aprašomos energijos ir jų sugebėjimai, nežinau iš kur Tu tai žinai, bet tai yra 100 % tiesa. Nors atsakymo ir negavau, tačiau ji manyje dar labiau pažadino intuiciją, kurią aš ir anksčiau turėjau, tik retai kada jos klausydavausi. Net pradėjau galvoti, jog svarbesnias kylančias mintis derėtų užsirašyti. [..] Įdomu tai, kad iš tikrųjų gali sužinoti, kaip jautiesi būdamas vienokiam ar kitokiam vaidmeny, pvz. būdamas vyru ar pilnai jauti, jog kažkas šalia tavęs yra, arba sukylančios emocijos, kurios pažadiną ašarų upelius. Per tas kelias dienas įvyko įvairių smulkių dalykėlių ir gavau kai kuriuos atsakymus: per sapną gavau labai konkretų atsakymą. [..] bendra emocinė savijauta pagerėjo. Atsirado viltis, jog galiu kažką pakeisti į gerą. [..] Kol kas štai tokie pasikeitimai, kad ir smulkučiai, bet esu patenkinta ir laimingesnė! Suprantu, kad reikia įdėti darbo ir neatsisakau to, kad tik jėgų ir tikėjimo tam būtų :-) Esu dėkinga, susitiksim dar būtinai ir ne kartą. PO MĖNESIO: Pastebėjau, jog pasidariau labai aktyvi, tokią save pamenu prieš gerą dešimtmetį. Ko pasekoje nuveikiau daug kasdienių darbų. Taip pat su labai pasitaisiusia nuotaika! :-) 

V.V.: Evija, ačiū Tau uz viska :) esu apmastymuose, tai buvo super :) [..] Žmones, kurie su manimi anksčiau bendravo, sako, jog labai pasikeičiau, jog net akys mano kitokios tapo, kai apkabinau mama, tai ji pasake, jog pirma karta taip apsikabinom ir ji jau supranta, kad neturi ko manes pamokinti. Taip, su gamta ypatingas ryšys, taip jaučiu gamta, jog ašaros akyse atsiranda. [..]

V.Š.: Я до этого работал с несколькими психологами в похожем режиме по 1.5-2 часа. Тоже работали со страхами, установками и детством через ИСС (Измененные Состояния Сознания). Но там были максимум образы какие-то. Не было сильных эмоций и состояний. Так что я был немного скептически настроен. А тут прорвало. Голос и энергетика Эвии помогли расслаблению и погружению. Хотя, конечно, надо самому тоже работать ощущая пришлые эпизоды - это обоюсная работа, наверное даже в большей степени моя.... Только вместо прошлых жизней, Эвия посоветовала по своим ощущениям взять детство. Погружение было глубоким эмоционально. По телу очень много было ощущений интересных. Эвия предложила всппомнить момент, который ей показался важным. Я честно говоря не ожидал такого... После того как стал вспоминать, меня накрыло эмоциями - я содрогался в рыданиях от нахлынувших эмоций тех состояний. Сначала я просто рыдал и выл, а потом от боли скрутило от ощущений напряжения по телу и особенно в солнечном сплетении. Я думаю многие знают, что бывает если конкретно отлежать или отсидеть ногу или руку... в общем было ощущение, что я отлежал все тело ;) стреляло и било так по нервам, что аж в глазах были звездочки от боли. Хотя я просто лежал на полу, на матрасике в позе  шавасане. Меня скрутило и трясло. Под конец Эвия забеспокоилась, смогу ли я выдержать такое интенсивное переживание и вывела в другие воспоминания, позитивные. Отработали 3 часа. На большее меня не хватило. До прошлых не добрался ;))) Подробности для вас, и для меня пометки: Вылезло то что я очень переживал свою чувствительность к окружению. Давление было, но давление и подавленность переживания того что ощущал. Всплыло сильное желание помочь всем вокруг и отчаяние, что ничего не могу сделать. Это замкнулось в давление/подавленность и попытку убежать от этого. Да, самооценка пошатнулась как результат беспомощности/бессилия. А Крестец это следствие внутреннего напряжения. Сексуальность была подавлена защитой от эмоций-напряжением. Мы тоже зацепили отношения с девушкой. Было ощущение слабости и желание соответствовать образу. В общем тот случай когда чувствительность совсем не дар ;))) Ещё Эвия заметила что мое "падение" и первый кризис в 6-7 лет, а также несколько лет отчаянной борьбы с этим, обычный результат зарастания космической связи (родничок). Я чувствовал себя отрезанным и слепым. Я с ней согласен. Но тогда в детстве меня это очень потрясло и испугало. Но мы не добрались до этого. Мне хватило пару эпизодов (3) пройти.

R.B.: Atėjo palengvėjimas, nežinau ar sutapo, bet pradėjo gerėti visi reikalai:) susitvarkė sveikata, atsirado darbas:)

E.L.: Ačiū už nuostabią kelionę, nuotykį. Vakar važiavau namo, tuo keliu, kuriuo daug važiuoju, jis atrodė visiškai kitoks, daug ryškesnis, neįprastesnis, pastebėjau detales, į kurias anksčiau nekreipiau dėmesio. Galvą jaučiu ir aš suprantu, kad vis dar turiu ieškoti šios neaiškios galvos būklės priežasčių. Bet nugara, pečiai, kaklas jaučiasi taip neįtikėtinai laisvi, kaip didelis sunkumas nukritęs. Šį rytą, darant mankšta, net girgždėjo kaip kitais kartais. Aš žinau, kad derva vis dar teka iš manęs, ir leidžiu tam vykti tiek, kiek prireiks. Esu labai dėkinga už šį išlaisvinantį jausmą. 

V.K.: Ačiu Jums dar kartą uz sesijas. Del pokyčių, tapau ramesnis visais atžvilgiais ir vis dar ieškojime, kas liečia darbuka. [..] Aciu Jums dar kartą ir nuoširdžiausi linkėjimai.

V.L.: Ačiū, Evija, Tau, kad padėjai nukeliauti į Ten ir suprasti truputi daugiau apie tą nežinomą pasaulį iš kurio esame visi mes kilę. Sunku papasakoti ką jutau, kelionės metu. Gavau tokią informaciją, kurią ir turėjau gauti. Kiekvieno iš mūsų kelionė yra unikali ir nepakartojama. Tad linkiu visiems, kas norite bent dalele prisiliesti prie šios didybės, keliaukite.

R.T.: Pirmoji diena buvo labai sunki, buvau tokia pavargus, išsekusi, tikrai labai blogai jaučiausi, tai atrodo prisiminus tą jausmą nenorėčiau kartoti tos kelionės, bet kai prisimenu kokią temą tada narpliojome, kad visada jaučiau įtampą, tai turbūt pirmos dienos jausmai  palyginus buvo visai normalūs 😊 Sekanti diena buvo kur kas geresnė, jaučiausi turinti labai daug energijos, pozityvo. Labai daug energijos jautėsi kažkur apie savaitę :) o kas išliko iki šiol, tai pastabumas, dar niekada šitaip nesižavėjau gamta, atrodo niekada nepastebėdavau debesų plaukiančių danguje, gėlių pievose, tarsi atsirado kitas matymas.. sunku net paaiškinti šitą būseną, tarsi mėgaujuosi kiekviena savo gyvenimo minute:) net mažiau naudojuosi telefonu, atsirado daugiau kokybiško laiko su vaikais. Dabar rašydama prisiminiau, kad gal po dviejų parų po kelionės sapnavau kažką labai įdomaus, vis norėjau užsirašyt, bet kažkaip to ir nebepadariau, o dabar jau ir nebeatsimenu😞 Ir svarbiausia, nežinau kokiu būdu, mano vaikystės prisiminimai kažkaip labai nutolo, jei prieš mėnesį galėjau papasakoti smulkmenas, šią dieną, atrodo žinau tik tą faktą, kad taip buvo, net prisiminus ne taip skauda dėl to, atrodo priimu tai kaip savo išbandymą. Ačiū Jums, kad domitės mano savijauta :) norėčiau kada vėl pakartoti.

D.J.: Pirmą kartą apie Eviją perskaičiau žurnale ''Būrėja''. Iš karto susidomėjau, nes praeitų gyvenimų tema mane visa laika domino. Šiek tiek bijojau, bet pagaliau ryžausi ir nei kiek nepasigailėjau. Žinojau, kad gali nieko ir neivykti, nes kartais sielai nereikia nieko zinoti iš praeities. Pirmą kelione nepavyko labai toli pamatyti, nes strigau vaikystės prisiminimuose, neissprestose problemose. Ryžausi antrai kelionei ir tai buvo kažkas nerealaus. Buvo labai gera, gavau daug atsakymų į man rūpimus klausimus, net verkiau. Po keliones tarsi skraidžiau ant sparnų, tarsi atejo ramybe, pyktis pradingo. Į daug klausimu, kurie kamavo ilgą laiką gavau atsakymus, supratau, ką turiu toliau veikti.  Kas abejojate, siūlau tikrai pabandyti. Gal vienos keliones ir neužteks, gal prireiks dar vienos ar net dviejų. Evija man labai padėjo, ji yra labai nuostabus, šiltas žmogus, labai įsijaučiantis į savo darbą. Aš labai džiaugiuosi, kad likimas leido man su ja susipažinti. Ačiū Evija. Daug stiprybes Jūsų kelyje, nes darote tikrai nuostabų darbą, padedate žmonems.

L: Я уже счастлива, довольна и много поняла. Мистика в том, что мне нужно было сесть и написать, то, что мне продиктуют. И  написала около 10 тетрадных  листов. Многое мне объяснили, ободрили, на много лет вперед рассказали мне мою жизнь. Это даже не я писала, а мои наставники, я даже чувствовала их воздействие на руку физически. Чувствую себя в приподнятом настроении, благодарю! Мне сказали не только о хорошем, но и тяжелых утратах. Но все часы после сеанса, я в состоянии благости нахожусь. Дорогая, Эвия, по большим впечатлением нахожусь сейчас, благодарю!

L.K.: Tai buvo bene pirmoji mano 3 val. kelionė į praeitį, ir labai džiaugiuosi, kad joje lydėjo Evija, ramaus, širdį glostančio balso savininkė, švelni, šviesi būtybė šioje žemėje. Tikėjausi seanso metu gauti nors kelis atsakymus į nuolat mane alinančius klausimus, juos gavau, ir šiandien esu ramesnė. Sielos praeitis pasirodė esanti skausminga, teko išgyventi dar kartą netektis, mirtį, raudoti, bet po to atėjo ramybė. Mačiau ir vaizdinius, ir suvokiau, tiesiog... Terapijai ruošiausi, atsipalaidavau ir mėgavausi gausioje violetinėje šviesoje, greitai nugrimzdau į praeitus gyvenimus, viskas vyko sklandžiai, labai pasitikėjau Evija, nuostabiu žmogumi. Šiandien suvokiu kodėl man tirpsta rankos, kodėl bijau vandens. Ir aš laiminga, kad nubudau, kad suradau sielos kelią. Rekomenduoju iš visos širdies. Viskas vyksta pačiu geriausiu mums būdu ir susitinkame neatsitiktinai. Didžiausios sėkmės, įstabių suvokimų, potyrių ir širdingų jausmų!

J.S.: Galiu pasakyti, kad is karto po regresines keliones jauciau palengvejima,ramybe. Tos mintys, kurios mane neramino, liko praeityje. Dabar apie tai pagalvoju su sypsena, liko, kaip sapnas. O apie regresine kelione, toks jausmas, kad pabuvojau pasakoje.  Aciu jums labai Evija! Jus man, tarsi, sunku akmeni nuridenote nuo peciu. Sekmes jums jusu kelyje.☺

A.V.: Buvau skaičiusi visas Niutono knygas apie sielų keliones ir gyvenimus tarp jų. Buvau pasiruošusi, o ir važiavau ne šiaip saui dėl įdomumo, turiu rimtų problemų su sveikata, niekas manęs negydo, nutariau pabandyti, o gal? Prieš seansą Evija mane supažindino su visu procesu ir įspėjo, kad retai, bet būna, kai niekas nevyksta, vadinasi sielai nereikia niekur keliauti ir nieko žinoti. Tikėjausi to išvengti, bet per pirmas 30 min. nieko nevyko, nieko nemačiau, niekur nebuvau, pagalvojau, va štai tas variantas kaip tik mano. Pradėjau muistytis, buvo nepatogu sėdėt, kažką spaudė, kažkas graužė, jau pradėjo erzinti nieko nebuvimas. Evija pasiūlė atsigulti ir pasistengti dar stipriau atsipalaiduoti. Atsiguliau, pradėjau pasakot savo problemas ir man atrodančią jų atsiradimo priežastį ir staiga pajutau, kad slystu gana nemažu greičiu plentu ant nugaros. Aplink buvo visiškai pilka, mačiau kažinkokius kontūrus lyg lubas, lyg medžius, lyg tunelį, bet viskas skendėjo tirštame pilkame rūke. Buvo net savotiškai malonu, visai nebaisu, tik keista.  Po to priešais pamačiau, kad kelias dalinasi į dvi dalis, mane stipriai užnešė į kairę su nemaža kelio kilpa, nemažinant greičio. Už posūkio kelias pradėjo platėt, šviesėt ir tolumoje pasimatė mėlynos properšos po to greitis lėtėjo ir aš sustojau. Viso seanso metu mes šnekėjom, per kraštus liejosi emocijos, aš raudojau negaliu pasakyt kodėl, priežasties įvardinti negaliu, nes nežinau kaip apibudinti. Ta kelionė tęsėsi geras dvi valandas, atsikėliau laiminga, palengvėjusi ir nuo kažko apsivaliusi. Buvo lengva ir gera. Ačiū, Evija!

D.R.:  Wow! Sielos kelione - tai kažkas nuostabaus. Nepakanka žodžiais apsakyti, reikia širdimi pajausti ir patirti. As seniai turejau nora nukeliauti i praeitus gyvenimus, atrasti savo kelia ir suprasti, kokias užduotis turiu atlikti šioje gyvenimo atkarpoje. Man labai pasiseke, nes perskaičius straipsnį žurnale “Būrėja” apie Evija aš supratau, kad tai tas žmogus, kuris man padės nukeliauti i praeitus gyvenimus. Kelione buvo nuostabi. Aš gavau atsakymus i man rūpimus klausimus. Man pavyko paleisti  negatyvas emocijas, kurios mane  kankino jau ilga laiką. Po seanso as pajutau lyg akmuo butų nukritęs nuo mano krūtinės. Jaučiuosi lengviau ir geriau! Dėkoju tau Evija 🙏🙏 🙏tu esi nuostabi, šilta ir šviesi asmenybe. Esi atsidavusi savo darbui, netaupanti savo laiko ir energijos kitiems. Aš džiaugiuosi, kad turejau galimybe su tavimi susipažinti.

I.I.: Atrodo nedaug laiko praėjo nuo kelionės, bet įspūdžių tikrai negaliu pamiršti, atrodo, kad vis dar plaukioju ten kažkur tarp debesų ir nenoriu grįžti į realybę (kitą dieną po kelionės buvo labai sunku susikaupti darbe, kolegos vis "žadino" ir ragino "grįžti į žemę"). Jausmas neapsakomas, atrodo dar niekada gyvenime nejaučiau tokios stiprios vidinės ramybės ir (pagaliau) visiškai nutilusių minčių. Dalykus suvokiu daug aiškiau, suprantu įvykių prasmę ir dažniau gebu išlikti rami, taip pat dingo didelė dalis to nevaldomo pykčio, apie kurį Jums buvau užsiminusi. Sapnai atrodo nepasikeitė, nes visuomet sapnavau gan ryškius ir aiškius, įsimintinus sapnus. Pastebiu ženklus. [..] Visuomet giliai viduje tikėjau, kad esame sielos, turinčios kūną ir gyvenusios daug daug gyvenimų, bet Jūs šitą faktą manyje stipriai įtvirtinote ir už šią pagalbą esu Jums begalo dėkinga. Labai noriu širdyje visuomet jausti tą ramybę, kurią pajaučiau po kelionės. Būtinai norėsiu kažkada pakartoti tokią kelionę :) Dar kartą ačiū, gražaus Jums vakaro :)

I.B. (apie likimo matricą): Ačiū Jums už likimo matricą. Sudarėte ir atsiuntėte ją labai greitai! O aš buvau nusiteikusi, kad reikės gerokai lukterti :-) Atrašau tik dabar, ne iš karto, nes kelis kartus skaičiau ir gilinausi į pateiktą informaciją. Labai įdomi, taikli su naudingomis įžvalgomis ir mantromis, kurias kartojant neigiamą energiją galima paversti į teigiamą. Parašyta daug tiesos apie mane ir padirbėti tikrai yra kur. Džiugina tai, kad pateikta ne tik sausa informacija, bet ir būdai, kaip išeiti iš vienos ar kitos ne itin malonios situacijos. [..] Puiki informacija, kurią rekomenduočiau žmonėms, kuriems kyla dvasinių klausimų. 

I.U.: Džiaugiuosi, kad iš karto buvo žmogiškas kontaktas. Dėkoju Jums, kad buvote tokia delikati, korektiška ir inteligentiška, dėkoju už Jūsų empatiją ir geraširdiškumą. Ši patirtis mane pakeitė, aš atgavau ramybę, pusiausvyrą ir prisipildžiau Dieviškosios meilės. Supratau, kad esu mylima ir palaikoma, ir ši Visatos meilė yra begalinė ... Tavo, Evija, dėka tapau laiminga!

J.K.: Terapija buvo įdomi, nes dar niekada nieko panašaus nebuvau dariusi, ačiū Jums už skirtą laiką man. Man visada įdomu išbandyti kažką naujo [..] po terapijos gal kokią savaitę buvo labai aiškūs ir įdomūs sapnai. [..] Gana dažnai pagalvoju ir apie Jus, vis prisimenu ką mačiau terapijos metu, buvo tikrai malonu su Jumis pabendrauti, jaučiausi laisvai, lyg būtumėm senokai pažįstamos.

E.S.: Na, po sielos kelionės, nebėra baisu pradėti planuoti vaikelio, tas gal labiausiai man įstrigo [..] ;)

I.V.: Atsirado noras dar keliauti į sielos keliones, šiaip daugiau ramybės, atėjo suvokimas, kad gyvenimas tarsi akimirka prabega ir del to daug smulkių dalykų, kurie anksčiau jaudino, tapo nereikšmingi [..] naujai atsiradęs dėkingumo jausmas mamai, tėvui, kitoks pasaulio suvokimas, norisi visiems išpasakoti, ar jus žinote, kas jus esate žmonės :) ir ko atejote į žemę :) galinga terapija, atveria akis. Ačiū, Evija, kad atverei man duris į save, norisi dar kada pasiskambinti!

V.D.: Nors Evija mane lydėjo į Sielos kelionę prieš gerus 3 mėnesius, daugelis įspūdžių liko dar labai gyvi atmintyje ir kartais vis iškyla kasdienybėje. Manau, tai vertinga patirtis kiekvienam, net ir skeptiškiausiam žmogui, niekada nesusimąstančiam apie anapusinius dalykus. [..] Evija skatino mane grįžti į vaikystės prisiminimus. [..] Vėliau keliavome į dar senesnius laikus – bandžiau pajusti savo kūną motinos įsčiose, o tada dar toliau – kažkur anapus visų dabartinio gyvenimo apraiškų. Kažkur į tolimas nežinomas erdves, taip pat į konkrečias vietas šiame pasaulyje. Evija ragino įsižiūrėti, užuosti, palytėti, paragauti ir kartais atsakyti į jos užduodamus klausimus, pavyzdžiui, kur aš, ką matau, ką veikiu. [..] Kitą dieną su Evija susisiekiau vėl, ramybės nedavė tam tikri mano išvysti dalykai, vietų pavadinimai, įdomūs kasdienybės sutapimai, primenantys Sielų kelionės patirtis. Pasikalbėjome. Iki šiol apie kai kuriuos iš jų pagalvoju, randu sau reikalingus atsakymus. Žinau, kad galima gilintis toliau, kartoti keliones su konkrečiais kamuojančiais klausimais, todėl neatmetu galimybės vėl kada tokiu būdu pakeliauti. O kol kas galiu pasakyti, kad ši patirtis buvo vertinga, nes praplėtė mano mąstymo ribas. Sielų kelionę išbandyti siūlyčiau kiekvienam.

T.S.: Jus tikrai labai gražiai mokate bendrauti ir dirbti su žmonemis.

V.M.: Su malonumu prisimenu mūsų sesiją. Dažnai kyla visokių minčių ir netikėtų įžvalgų. Vis dar einu į ezoterines parduotuves ir perku akmenėlius, bet nerandu jokio siūlo galo, nuo ko man pradėti savo kelionę tobulėjimo link. Skaitau M.Newton knygą "Sielų kelionės", taip pat ir kitas panašias knygas paėmiau bibliotekoje.

J.R.: Laikausi labai gerai, ačiū už puikią sesiją! 🙏

M.L.: Sunku įvardinti, kaip po visko jaučiuosi. Patirtis nebuvo lengva, tačiau labai įdomi. Ilgai jaučiau nuovargį, per daug neanalizavau, gal kiek sudėtinga priimti tai, ką pamačiau. Bet kokiu atveju esu dėkinga už neeilinį patyrimą.

J.L.: Чувствую себя хорошо!!! После вашего сеанса чувствовался какой-то подъем, полное спокойствие, гармония, уверенность.... Сейчас как-то ничего такого не чувствую.... Но что-то поменялось немного в поведении. . уже не хочется того адреналина, который мне показали .. Благодарю! 

V.B.: [..] Dėkoju. Už viską. Jaučiuosi gerai. Pakilėtas. Pilnas pozityvo. Bet vis tiek gera. Būsena. Nuostebiai įvykęs procesas. [..]

J.R.: [..] Evija, šįkart (po 2 seanso) savijauta buvo puiki, labai rūpi vėl nerti į regresą ir išsiaiškinti kuo daugiau svarbių dalykų! [..] Rytoj dirbsite su mano drauge x, įkalbėjau ją ir kalbinu kitus žmones, nes esate puiki vedlė (pagyromis aš niekada nesišvaistau). [..] Esate šiltas, malonus, šviesus žmogus, nuo Jūsų sklinda švelni, moteriška energija. Linkiu sėkmės darbuose ir gyvenime ir, manau, bendrausime, susisieksime! Ačiū dar sykį 🙏ir iki malonaus 🌷😘

I.G.: Labas, Evija, [..] šiuo metu išvažiavusi ir bevaiksčiodama po Briuselį radau atsakymą. Paskutiniame regrese aš mačiau kažkokį riterį ir jo žiedą. Faktiškai pamačiau to riterio atvaizdą. Tamplierius. O jie dėvėjo savo ordino žiedus. Ir konkrečiai, dabartiniame gyvenime jau buvau sutikusi konkretų žmogų (ne lietuvį) dėvintį tokį žiedą. Mūsų bendravimas nebuvo intymiai romantiniai santykiai. Tiesiog bendravimas su šiluma, sakykim, su gilia simpatija. Ir aš netgi draugei X esu apie šią draugystę esu pasakojusi kai apie regresą net nežinojom-kad yra jausmas, tarsi aš šį žmogų pažinočiau daugybę amžių, jaučiu kažkokią nostalgiją. Ir pati draugystė buvo gana specifinė. Po kurio laiko jis dingo. O vėliau vėl atsirado. Dabar vėl yra dingęs. Bet aš visą laiką žinau, kad ateis laikas jis ir vėl atsiras. O kas liečia tą mano regrese matytą žiedą, jis nešioja tamplierių ordino žiedą. Jam juvelyras pagal užsakymą padarė. Nes labai žavisi šia viduramžiais buvusia organizacija. Tai dabar aišku kodėl. Ir aišku kodėl mane ir gi taip domina senųjų laikų istorija. Bet kaip pamačiau šią statulą, tarsi smegenyse kažkas blykstelėjo. Nors aš ją jau anksčiau esu mačiusi ir fotografavusi. Bet šį kartą visai kitaip. Ir daug kas susidėliojo kas liečia dabartinį mano gyvenimą, ypač asmeniniai santykiai. Supratau, kad trukdo šimtmečius besitęsiantis ilgesys. Nes ten tie jausmai faktiškai turėjo būti pasmerkti. Tamplierių ordino nariai negalėjo turėti šeimų. Ir pagal viską, tas vyras išvykdavo į žygius, o tuometinė aš likdavau laukti. Ir santykiai turėjo būti neoficialūs. Tipiška situacija. Vyras išjodavo ant žirgo, o moteris, pamojavusi, likdavo laukti :) ir įstrigau tame laukime.

I.J.: (po darbo su 2 traumatinėmis situacijomis) Labai ačiū! Dabar suprantu, kodėl man nepatinka prekybos centrai ir apsipirkimas! Dažnai būdavo taip, kad, jei negalėjau greitai išeiti iš parduotuvės (eilės), buvo karšta ir kilo pyktis, karščiavau! Ačiū, dabar taip ramu! Labai ačiū! Parduotuvėje nėra panikos priepuolio ir karščio... Šeštadienį, kai man pasidarė karšta ir aš patyriau stresą, prisiminiau, apie ką mes kalbėjome, ir net nepastebėjau, kad pasidarė gera ir lengva. Didžiulis ačiū!

M.C.: [..] nes kažkas pasikeitė, bet negaliu to priskirti tik kelionei su jumis, ir gimtadienis artėja ir skiepijaus, ir orgonita nešioju, ir nesuprantu kas čia veikia, labiau jaučiuosi žmogumi, jeigu galima taip išsireikšti, labiau sustoju esamame momente, ir "laiminga"  dažna mano nuotaika, toks etapas, kad negaliu suprasti, kas čia vyksta su manim :)) 

D.Ž.: Žinote, jaučiuosi kaip gavusi naują gyvenimą. Žinokit kambary, kur mes dirbome, perdegė visos 3 lemputės, tiesiog sprogo. Pirmą kartą dingo, bet koks ryšys, tada mums kalbant dingo trumpam elektra, o po pietų visam kambary:) Ot energijos prisikaupė:) [..] O jusu metodika tiesiog stebuklinga!! Labai, labai ačiūūū!! [..] Nerealiai! [..] Ateina daug minciu, suvaldau emocijas, tarsi naujas akis turiu. :) Supratau, kad man reikia grizti prie tikejimo. Noriu atrasti Dieva, o atradusi Ji, atrasiu save. Nes, ryskiausiai atsimenu matyma, melsvos ir oranzines sutanos, be veidu. Is zydros, supratau kad ten Marija, o kas su oranzine, supratau tik pamaciusi prakartele, tai Juozapas!! Drauge atvede i nauja baznycia, iskart supratau, kad tai mano. Pradesiu ten savanoriauti, eiti i grupes, kursus. Zinau, kad rasiu ir visus atsakymus ir savo kelia.

Laukite tęsinio!

 .